Blog

byť VIDENÝ znamená BYŤ

Podnikanie v Corone

Vážený klient,

chceme sa podeliť s našimi pocitmi z posledných mesiacov.

V apríli sme poslali našim klientom balíček reklamných predmetov – úplne neštandardný, v neštandardnom čase (štandardne sa dávajú na konci roka, aspoň u nás). Balíček obsahoval ochranné rúška.

V čase, kedy sa nedali zohnať takmer nikde.

Balík sme odoslali so sloganom: „keď to neprežijete vy, neprežijeme ani my.“

Silný odkaz, ktorý si každý vedel v tomto období preložiť. Reklamné predmety od nás boli samozrejme zdarma. Vďačnosť a pochopenie veľké. Hlavne v čase, kedy sme mohli myslieť iba na seba a nechať si tie rúška iba pre seba, veď nikto nevedel čo bude o týždeň, mesiac, atď.

Následne sme v apríli priniesli ochranné plexisklové clony. Predajnosť vysoká a ešte stále je po nich dopyt. Vyrábame a posielame po celej SR. Aj keď už menej ako v apríli, máji a júni, kedy sme ich vyrábali denne do noci, aby sme zabezpečili rýchle dodacie lehoty.

Prichádzali k nám odberatelia a veru nikomu nebolo do smiechu a dobrého slova na súčasnú situáciu sme žiaľ nepočuli. Stresy, panika, bolesti žalúdka, hlavy, veď asi sami viete.

Strašia nás „vlnami“, druhou a ďalšou. Preto sme pre vás pripravili jednorazovú ponuku s ďalším neštandardným reklamným produktom. Tak ako bol neštandardný produkt ochranné rúško, potom boli silno žiadané ochranné plexiskla, dnes je neštandardný a silno žiadaný produkt imunita a zdravie.

Využil som informácie od mojej manželky, z oblasti ktorej sa profesionálne venuje už vyše 10 rokov a to zdravá strava, zdravá výživa, imunita, prírodná kozmetika a výživa na najvyššom štandarde z poznatkov celého sveta (či už Francúzov, východných krajín alebo aj Američanov a Českých bylinkárov, atď.).

Prinášame vám imunitu a zdravie vo forme reklamných predmetov.

Tu sú niektoré, ktoré sme vybrali za vás:

Vitamín A, D, E, K

• Vitamín A prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, podieľa sa na procese špecializácie buniek.

• Vitamín D prispieva k normálnemu vstrebávaniu a využitie vápnika a fosforu, podieľa sa na procese delenia buniek, pozitívne ovplyvňuje imunitný systém.

• Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným poškodením.

• Vitamín K má pozitívny vplyv na normálny stav kostí a zrážanlivosť krvi.

Klikni pre viac info »

Vitamíny A, D, E, K vyššie popísané + Vitamín C

prináša riešenie v podobe troch tromfov:

– vitamín C je mikronizovaný, a tak sa veľmi rýchlo rozpúšťa a môže rýchlo účinkovať
– glycirrhizín z extraktu sladkého drievka účinne potlačí enzýmy a umožní tak neobmedzený vstup vitamínu C do organizmu
– časť vitamínu C je v tzv. pufrovanej podobe, lepšie chráni naše zuby a sliznicu tráviaceho traktu pred samotným vitamínom, ktorý je pre mnoho z nás až príliš kyslý

Tento Vitamín C je exkluzívny produkt, ktorý vďaka vysokému obsahu vitamínu C prinesie užívateľovi oveľa viac úžitku, než konkurenčné výrobky.

Klikni pre viac info »

Colostrum + Vitamín D – výživový doplnok

Hmotnosť obsahu: 29 g ± 5 % (60 kapsúl)

Zloženie: bovinné colostrum, provitamín D3, prídavné látky (stearan horečnatý), zloženie kapsuly (želatína, oxid titaničitý).

Zloženie v jednej kapsule: colostrum IgG40 (400 mg), provitamín D3 ( 5,00 μg = 100 % dennej referenčnej hodnoty príjmu)

Colostrum + Vitamín D môžete užívať napr.:

– na posilnenie a optimalizáciu imunitného systému

– pri prevencii pred zápalovými ochoreniami

– na urýchlenie liečenia zápalových ochorení

– na zabránenie odvápnenia organizmu

– na udržanie vyváženého obsahu vápnika v krvi

– na zabránenie rednutia kostí

– na posilnenie pevnosti kostí a zubov

– na zníženie vysokého krvného tlaku

Vyrábané pod farmaceutickým dohľadom.

Čo je Colostrum?

Colostrum je vzácne vysokým obsahom vitamínov, minerálov, stopových prvkov, bielkovín, rastových faktorov, inhibítorov proteáz a imunoglobulínov, hlavne imunoglobulínu IgG, ktorý hrá zásadnú rolu v imunitnom systéme. Colostrum ďalej obsahuje protilátky účinné proti baktériám, vírusom a plesniam. Jeho súčasťou je i lactoferrin, multifunkčný proteín redukujúci zápaly v tele. Rastové faktory pozitívne ovplyvňujú hojenie rán, vytváranie svalovej hmoty, zlepšujú nervový systém a zvyšujú celkovú vitalitu organizmu.

Prečo Vitamín D?

Colostrum + Vitamín D obsahuje vitamín D3 vo forme Cholekalciferolu (niekedy nazývaný kalciol), ktorý sa prirodzene tvorí v koži živočíchov pôsobením UV žiarenia, rovnako tak je vstrebávaný z niektorých potravín. Vitamín D má celý rad priaznivých vplyvov. Podporuje imunitný systém, reguluje pôsobenie inzulínu slinivkou brušnou, pozitívne ovplyvňuje srdcový sval, krvný tlak i mozgovú aktivitu, celkovú svalovú silu. Veľmi efektívne pôsobí na tvorbu cytokínov (signálnych proteínov), ktoré v tele vykazujú silné protizápalové účinky. Vitamín D má zásadný význam pri vstrebávaní vápnika a fosforu z čreva, čím reguluje ich hladinu v krvi. Fosfor i vápnik sú dôležité prvky pre stavbu kostí a zubov, a preto má vitamín D významný vplyv na udržanie ich pevnosti. Dlhodobý nedostatok vitamínu D je spojený s vyššou náchylnosťou k respiračným infekciám a chrípke, dochádza k celkovému oslabeniu imunitného systému, zároveň sa prejavuje rednutím kostí a kazovosťou zubov. Vyskytovať sa môžu i metabolické syndrómy ako sú vysoký krvný tlak, vysoká hladina cholesterolu v krvi alebo znížená produkcia inzulínu.

Colostrum + Vitamín D obsahuje bovinné (kravské) colostrum získané výhradne z prvého nádoja po pôrodu teľaťa, čo zaisťuje najvyššiu možnú kvalitu Colostrum v porovnaní s inými konkurenčnými produktmi na trhu. Druhý nádoj totiž obsahuje o 47–53 % imunoglobulínov a ostatných vzácnych látok menej ako prvý a s ďalšími nádojmi sa obsah ešte ďalej znižuje.

Colostrum je vyvinuté a vyrábané pod farmaceutickým dohľadom v Českej republike, a to za plnenia najprísnejších pravidiel a noriem EÚ. Účinné látky sú získavané výhradne z prírodných zdrojov bez použitia surovín pripravených chemickou cestou. Na samotnú výrobu sú využívané len suroviny najvyšších možných kvalít. Výrobok neobsahuje cukor ani lepok. Obsahuje laktózu, ale vďaka jej veľmi nízkemu množstvu je výživový doplnok Colostrum veľmi dobre znášaný aj u osôb s jej intoleranciou.

Klikni pre viac info »

ANTI-V MIX – výživové doplnky

Obsah:

 • Monolaurin Premium – 60 kapsúl
 • Lactoferrin – 30 tabliet
 • Clea’NS – 30 tabliet
 • Flow’EN – 30 tabliet

VEDECKÁ RADA ESSENS ODPORÚČA ANTI-V MIX

Pretože kmene vírusov môžu veľmi rýchlo zmutovať, je racionálne podávať kombináciu viacerých výživových doplnkov, ktorých účinnosť sa vzájomne podporuje a násobí a každý z produktov zasahuje v organizme na určitom mieste. Riziko ochorenia nie je potlačené, ale výrazne klesne. Antivi-v mix je zložený zo 4 výživových doplnkov, pričom pôsobnosť jednotlivých produktov je nasledujúca: Monolaurin spoločne s Flow’EN zabraňujú vstupu vírusu do ľudskej bunky a rozpúšťajú lipidický povrch vírusu. Lactoferrin zabezpečuje inhibíciu priľnutia vírusu na ľudskú bunku. Clea´NS rozpúšťa povrchové štruktúr proteínov a glykoproteínov vírusu.

ANTI-V MIX je vhodný:

 • kombinácia aktívnych zložiek viacerých produktov napomáha k obranyschopnosti organizmu oslabeného vplyvom vírusových infekcií
 • pomáha odstrániť široké spektrum nepriateľských patogénov z tela (vírusy, baktérie, kvasinky, plesne, huby)
 • bojuje proti symptómom chrípky a vírusových ochorení

Odporúčané dávkovanie: Monolaurin Premium – 1 kapsula 2x denne (ráno a večer) Lactoferrin – 1 tableta 3x denne (ráno, na obed, večer) Clea’NS – 1 tableta 1x denne (ráno)  Flow’EN – 2 tablety 1x denne (večer). Výživové doplnky zapite dostatočným množstvom tekutín.

Zloženie:
Monolaurin Premium: glyceryl laurát, lauryl sacharát, vitamín A (Retinylacetát, 400 µg v 1 kapsule), plnivo: sorbitol, regulátory kyslosti: kyselina aminooctová, kyselina mliečna, mliečnan vápenatý, poťah kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý.

Lactoferrin: extrakt z plodu višne (Prunus cerasus L., 400 mg v 1 tablete), stabilizátor: zemiakový škrob, Lactoferrin GX85 (z bovinného mlieka, 100 mg v 1 tablete), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, selén (seleničitan sodný pentahydrát, 11 µg v 1 tablete), jód (jodid draselný, 30 µg v 1 tablete), poťah tablety: hydroxypropylmetylcelulóza, polyvinylpyrrolidon, polyvinylalkohol, mastenec, oxidy a hydroxidy železa.

Clea’NS: plnidlo (celulóza), extrakt z kôry magnólie (Magnollia officinalis, 250 mg v 1 tablete), proteolytické enzýmy (proteázy z Aspergillus oryzae, var. endo- a exopeptidázy z fermentácie typu koji, enzýmová aktivita 37., 500 FCC HUT / dávka, 100 mg v 1 tablete), zemiakový škrob, zahusťovadlo: hydroxypropylmetylcelulóza, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, extrakt plodov čierneho korenia (Piper nigrum, 5 mg v 1 tablete), vitamín A (Retinylacetát, 800 µg RE v 1 tablete – referenčná výživová hodnota 100 %).

Flow’EN: pagaštan konský (Aesculus hippocastanum, semeno, 150 mg v 1 tablete), vitamín C (Natrium-askorbát, 80 mg v 1 tablete – 100 % referenčná výživová hodnota), piepor čierny (Piper nigrum, extrakt z plodov, 10 mg v 1 tablete), stabilizátory: kukuričný škrob, mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, stabilizátory: hydroxypropylmetylcelulóza, mastenec, PVP, farbivo:oxidy a hydroxidy železa. Upozornenia pre užívanie: odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Nie je určené deťom do 3 rokov veku, tehotným a dojčiacim ženám.

NEZABÚDAJTE NA PREVENCIU A CHRÁŇTE SA PRED ZÁKERNÝMI CHOROBAMI

 • vyhnite sa úzkemu kontaktu s ľuďmi s akútnym respiračným ochorením
 • často si umývajte ruky, najlepšie dezinfikujte ruky prípravkom na báze alkoholu
 • dodržujte „etiketu kašľa“ – dostatočná vzdialenosť od iných osôb, zakrývať ústa a nos
 • dodržujte karanténu osôb podozrivých na ochorenie a už chorých
 • podporujte obranyschopnosť organizmu a posilňujte celkovú imunitu (črevo) a imunitu dýchacích ciest

Klikni pre viac info »

Produkty si viete objednať priamo cez eshop alebo cez nás. Rozdiel, a tu by som dával podstatu na toto,

od nás dostanete faktúru na reklamné predmety !!

Odpočet DPH pre platcov DPH. Odpočet na reklamný predmet – daňovo uznateľný náklad do istej sumy.

Pre koho sú vhodné tieto reklamné predmety ?

 • pre vás
 • pre vašich zamestnancov
 • pre vaších obchodných partnerov, ktorým viete dať najavo, že vám na nich záleží
 • darček na konci roka
 • darček ku každému vášmu produktu, resp. nad určitú hodnotu

Zabudnite na klasické reklamné predmety. Venujte svojmu okoliu zdravie, určite to potrebuje a zaslúži si to.

Je to odskúšané na našich klientoch a táto malá krabička robí divy vo vnímaní medziľudských vzťahov. Viac od našich obchodných zástupcov, osobne, telefonicky alebo emailom.

Informujte sa u nás aj na nákup za veľkoobchodné ceny pre väčšie balíky (kontaktujte nás, nie eshop).

Potlač, vlastná krabička, vlastné balenie samozrejmosť v prípade požiadavky.

Ukážky reklamných balíčkov:

Ukážky prvých balení pre klientov: